Dlaczego warto

 

Dlaczego warto wybrać  szkolenie w formie e-learning...

 

Tak jest szybko: Szkolenie tradycyjne trwa cały dzień, szkolenie e-learning - tylko 3 godziny. Co więcej, uczestnik może wziąć w nim udział w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie, nie rezygnując z ważniejszych obowiązków.

 

Tak jest tanio: Wystarczy porównać cenę szkolenia e-learning z ceną szkolenia tradycyjnego... a gdyby dodać do tego jeszcze pieniądze zaoszczędzone na czasie pracowników to porównanie wypada jednoznacznie na korzyść e-learningu.

 

Tak jest prosto: Wyniki z nauczania, cała dokumentacja jest w wersji elektronicznej przez co zdecydowanie łatwiej nią zarządzać. Jedynym papierem jest certyfikat ukończenia szkolenia, który trafi do Państwa drzwi pocztą kurierską zaraz po ukończeniu szkolenia. Co istotne do Państwa dyspozycji cały czas pozostaje nasz konsultant, który w każdym momencie może służyć radą oraz pomocą.

 

Tak jest innowacyjnie: Cały Świat korzysta z e-learningu, w naszym kraju wszystkie większe firmy/korporacje korzystają na codzień z e-learningu szkoląc swoich pracowników z produktów, procedur, przepisów. Teraz każdy może wykorzystać zdobycze naszych czasów biorąc udział w szkoleniu on-line.